Co ochutnáte

Věděli jste, že průměrný člověk za celý rok věnuje jídlu 18 dní? Myslíme si, že je to mnohem více. Pro nás je jídlo potěšením, a tak vám vyvařujeme, jak nejlépe dovedeme. Snažíme se používat ty nejkvalitnější suroviny. Pokud je nenajdeme u nás na Moravě či v Čechách, neváháme pro ně zajet za hranice.

Co ochutnáte - Zikmundov
Co ochutnáte - Zikmundov

Lokální suroviny

Zvířata u nás jednoduše žijí venku, stejně jako tomu bylo před sto lety. Žádný pokrok nenahradí zelené pastviny, trávu plnou bylinek a modré nebe nad hlavou. My tak pro vás můžeme získat to nejlepší ze zikmundovských kopců. Čerstvé maso, skvělé sýry, vejce nebo bylinky na naše čaje.

Co ochutnáte - Zikmundov
Co ochutnáte - Zikmundov

Domácí kuchyně

Zikmundov je součástí stále funkčního statku a rozlehlých pastvin, které jsou pro nás bohatým zdrojem surovin. Na talíři tak najdete maso v té nejlepší kvalitě, stejně jako čerstvou zeleninu a sezónní bylinky. S prvním soustem pochopíte, že pro vás vaříme opravdu s láskou. Znovu vás naučíme, jak sladké může být obyčejné rajče a jak voní čerstvě natrhaný kopr.

Co ochutnáte - Zikmundov

Radost pohledět

Chceme, aby naše vaření bylo nejen chutné, ale aby také lahodilo vašemu oku. Jsme nároční. Nástroje, které k vaření používáme, musí být ty nejlepší, které svět gastronomie nabízí. A právě proto o nás pečuje firma Potten & Pannen, která v České republice již dvacet let povyšuje jídlo na estetický zážitek.

Co ochutnáte - Zikmundov
Co ochutnáte - Zikmundov

Dotek přírody

Pochutnejte si na našich jídlech tam, odkud pochází – pod širým nebem uprostřed okouzlující zikmundovské přírody. Místní úchvatné scenérie se k našim jídlům výborně hodí, a tak vám připravíme piknikový koš přesně podle vašich chutí. Pak už je jen na vás, kam s ním vyrazíte. Dobrou chuť.

Co ochutnáte - Zikmundov

Po dobrém jídle je načase si pořádně odpočinout.

Co zažijete

Už se nemůžete dočkat, až vyzkoušíte naši kuchyni?

Rezervovat